Zaprosili nas

wieczór poezji "W mocy żywiołów"

29.03.2014 o godz. 20 odbędzie się wieczór poezji p.t. W mocy żywiołów, autorstwa Anny Mieczkowskiej. Białogardzką Bibliotekę Publiczną zaprosił Dyrektor Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie.

Dodano:

Spektakl "Wywiad z samym sobą"

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Tychowie Rajmund Wasiak zaprosił białogardzkich bibliotekarzy na spektakl pt. "Wywiad z samym sobą" do tekstów Tomasza Kacprowicza w reżyserii Bartosza kowalczyka, który odbędzie się 28.03.2014 r. o godz 1800.

Dodano: 21 Marzec 2014

Wystawa malarstwa Mirosława Kina

Białogardzka Galeria "Alla prima A TAK" przy ul. Lindego 25 zaprosiła Dyrektora BBP Dariusza Florka na otwarcie wystawy malarstwa Mirosława Kina, które odbędzie się 21 marca 2014 r.

25. Olense Kartoenale

Dyrektor Centrum Kultury i Spotkań Europejskich Paweł Wiśniewski zaprosił Dyrektora BBP Dariusza Florka na
wernisaż otwierający wystawę z cyklu Olense Kartoenale pt. "Czyste wody powierzchniowe".

Wernisaż odbędzie się 21 marca 2014 r. w Galerii Sztuki CKiSE

Twarze i maski

Dyrektor Centrum Kultury i Spotkań Europejskich Paweł Wiśniewski oraz autor Włodzimierz Machlicki zaprosili Dyrektora BBP Dariusza Florka na wernisaż w Garelii Sztuki w Bramie Wysokiej pt. "twarze i maski".

Wernisaż odbędzie się 14 marca 2014 r.