Dzieci z Oddziału Przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej Nr 1 na lekcji bibliotecznej

MarcinB22 maja 2023 r.

W piątek, tj. 19 maja 2023 r. gościliśmy grupę dzieci z Oddziału Przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Białogardzie.
Podczas wizyty przedszkolaki poznały historię naszej placówki, kompetencje i zadania pracowników, a także zapoznały się z funkcjonowaniem i przeznaczeniem poszczególnych działów biblioteki.
Bogata i różnorodna zawartość księgozbioru znajdującego się w wypożyczalni i czytelni dla najmłodszych zrobiła na nich ogromne wrażenie.
Dużą przyjemnością było dla nich przeglądanie i oglądanie niniejszych pozycji w postaci różnokolorowych książeczek, które całkowicie pochłonęły ich uwagę.
Emocjonująca zabawa i rozwiązywanie zagadek ze świata literatury stanowiły dodatkową atrakcję wspólnie spędzonego czasu.
Dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia!