Spotkanie autorskie z Elżbietą Downarowicz

MarcinB15 lutego 2024 r.

Dnia 1 marca 2024 r. o godz. 17:00 w siedzibie głównej Białogardzkiej Biblioteki (w sali na I piętrze) odbędzie się spotkanie autorskie z kobietą renesansu (pisarką, felietonistką, scenarzystką i reżyserką musicali, instruktorką tańca oraz organizatorką wielu imprez kulturalnych i charytatywnych), kołobrzeżanką - Elżbietą Downarowicz.
Z autorką porozmawiamy o jej pasjach, bohaterkach jej książek, filozofii sztuki literackiej oraz wizjach i koncepcjach życia kulturalnego.
Sama mówi o sobie, że jest kobietą w słusznym wieku z dość bogatym doświadczeniem, w życiu której zawsze wszystko przychodzi w odpowiednim czasie i najczęściej wtedy, kiedy światełko w tunelu zadziwiająco szybko gaśnie.
Nigdy nie myślała, że pewnego dnia siądzie przy klawiaturze i wystukiwane literki same ułożą się w słowa, przenosząc na ekran, a potem na papier wymyślane przez nią historie. Odbyło się to beż żadnych planów, wielkich przemyśleń. Opowieści przepływają z jej palców, by nas - czytelników, cieszyć i wzruszać.

Serdecznie zapraszamy!