Wystawa ze zbiorów Muzeum Rybki

Marcin Pierzchliński18 czerwca 2019 r.
Plakat wystawy

Takiej wystawy w Izbie Tradycji Regionalnej jeszcze nie było!

Zapraszamy na prezentację zbiorów Muzeum Rybki - kolekcji powstałej dzięki uczestnikom spotkań artystów, realizowanych od lat na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Na ekspozycję składają się dzieła sztuki współczesnej takich artystów, jak: Bożena Biskupska, Danuta Dąbrowska, Andrzej Ciesielski, Jerzy Grzegorski, Adam Klimczak, Leszek Knaflewski, Robert Knuth, Piotr C. Kowalski, Jan Krzysztof Meissner, Zdzisław Pacholski, Zygmunt Rytka, Zbigniew Taszycki, Weronika Teplicka, Waldemar Wojciechowski, Stanisław Wolski i Anna Zwara.

Wystawa obejmuje wybór prac malarskich, rysunku, fotografii, grafiki warsztatowej, kolażu oraz wideo. Wernisaż odbędzie się 4-go lipca 2019 r. o godz. 17:00. Wystawę będzie można oglądać w dniach 4.07.-4.08.2019 r.

Fotografia na plakacie autorstwa Stanisława Wolskiego.