Konkurs - "Czytamy audiobooki"

Administrator28 kwietnia 2022 r.

Zapraszamy dzieci do udziału w konkursie „Czytamy audiobooki".

Do wygrania jest smartwatch lenovo.

Aby zawalczyć o nagrodę główną, należy być w wieku do lat 14. Zadaniem uczestnika jest stworzenie nagrania w formacie mp3, na którym dziecko będzie odczytywać fragment jednego z wybranych przez nas utworów (lista dostępna poniżej), w czasie nie przekraczającym 8 minut.

Gotowy plik na dowolnym nośniku z dołączoną kartą zgłoszeń oraz oświadczeniem prosimy dostarczyć, do 04.05.2022 r. do Białogardzkiej Biblioteki Publicznej (czytelnia, lub wypożyczalnia dla dzieci).

Oficjalne rozstrzygniecie konkursu i wręczenie nagrody głównej, a także pamiątkowych dyplomów dla wszystkich uczestników odbędzie się 12.05.2022 r. o godzinie 16:00 w Czytelni dla dzieci. Najciekawsze nagrania będziemy publikować na naszym Facebooku w czasie trwania Tygodnia Bibliotek, w dniach 09-14.05.2022 r.

Utwory do wyboru:

Antoine de Saint-Exupéry – Mały książę

Rudyard Kipling – Księga dżungli

Hugh Lofting – Doktor Dolittle i jego zwierzęta

Patrycja Nowak – Ptaki-dziwaki

Edith Nesbit – Poszukiwacze skarbu

Joanna Papuzińska – Nasza mama czarodziejka

Wszystkie pozycje dostępne są za darmo na stronie www.wolnelektury.pl

Regulamin, karta zgłoszeń oraz oświadczenie dostępne są w Czytelni oraz Wypożyczalni dla dzieci.