Białogardzka Biblioteka Publiczna wyróżniona za pracę w roku 2015

Administrator14 maja 2016 r.
Białogardzka Biblioteka Publiczna wyróżniona za pracę w roku 2015

Podczas rozstrzygnięcia konkursu "BIBLIOTEKA ROKU", w ramach którego wyłoniono najlepszą bibliotekę publiczną województwa zachodniopomorskiego, organizatorzy zdecydowali o wyróżnieniu pracy Białogardzkiej Biblioteki Publicznej.

Spośród 124 publicznych instytucji naszego województwa wyróżniono pracę pięciu bibliotek. Biblioteka Publiczna w Białogardzie znalazła się w tym szacownym gronie po raz pierwszy. Doceniono zaangażowanie pracowników biblioteki w codzienną pracę, organizację ciekawych wydarzeń kulturalnych oraz umiejętność odnalezienia się Białogardzkiej Biblioteki Publicznej we współczesności, która wiąże się z informatyzacją życia i coraz rozleglejszą cyfryzacją zbiorów bibliotecznych. Wręczenie wyróżnienia nastąpiło 6 maja w szczecińskiej Książnicy Pomorskiej, gdzie zainaugurowano XIII Tydzień Bibliotek.