Konkurs na bajkową zakładkę z okazji 75-lecia Białogardzkiej Biblioteki Publicznej w ramach "Tygodnia bibliotek"

MarcinB31 marca 2023 r.

Białogardzka Biblioteka Publiczna im. Karola Estreichera serdecznie zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat do udziału w konkursie "BAJKOWA ZAKŁADKA NA 75-LECIE BIAŁOGARDZKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ"
Zadaniem uczestników będzie samodzielne wykonanie zakładki w formacie 5x20 cm, o tematyce inspirowanej postaciami książkowymi. Jedna osoba może zgłosić wyłącznie jedną zakładkę
Na prace czekamy w wypożyczalni dla dzieci (Budynek Główny Biblioteki - ul. Kościelna 1) do 21 kwietnia 2023 r. Dodatkowo należy dostarczyć podpisane przez rodzica ZGŁOSZENIE (dostępne na miejscu, bądź na stronie internetowej biblioteki www.biblioteka.bialogard.info)

Zakładka, która skradnie serca naszego jury zostanie przekonwertowana na tradycyjną zakładkę, wydrukowana i będzie dostępna dla naszych czytelników już podczas tegorocznego "Tygodnia Bibliotek"
Ponadto na zwycięzcę czekać będzie atrakcyjna nagroda książkowa, która zostanie wręczona podczas wspomnianego "Tygodnia Bibliotek" tj. 8-15 maja 2023 r.

Gorąco zapraszamy do udziału! Wierzymy, że Wasza wyobraźnia nie zna granic i spłynie do nas wiele pięknych prac!

DO POBRANIA!

Regulamin konkursu (pdf)

Zgłoszenie do konkursu (pdf)