Konkurs na recenzję książki w ramach "Tygodnia bibliotek"

MarcinB31 marca 2023 r.

Lubisz czytać? Chcesz się podzielić swoja opinią o przeczytanej książce? Ten konkurs jest dla Ciebie!

Warunkiem udziału w konkursie jest napisanie autorskiej pracy, będącej recenzją dowolnie wybranej powieści współczesnej. Recenzja musi być oryginalnym tekstem i powinna zawierać opis oraz krytyczną ocenę wybranego utworu. Recenzja nadesłana na konkurs musi w całości stanowić oryginalną twórczość uczestnika konkursu, nie może stanowić plagiatu, być kopią innych utworów lub ich fragmentów. Jedna osoba może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę. Objętość pracy nie powinna przekraczać dwóch stron znormalizowanego maszynopisu.

Uczestnikami konkursu mogą być osoby powyżej 16 roku życia, mieszkające na terenie miasta Białogard. Prace będzie można składać od 03 kwietnia 2023 r., do 04 maja 2023 r., do godziny 12.00. w budynku głównym Białogardzkiej Biblioteki Publicznej przy ul. Kościelnej 1 oraz Filii nr 1 przy ul. Chopina 29.

Laureat konkursu otrzyma nagrodę rzeczową.

DO POBRANIA:

Zgłoszenie