Polowanie na książki w ramach "Tygodnia Bibliotek"

MarcinB10 maja 2024 r.

Białogardzka Biblioteka Publiczna im. Karola Estreichera serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w "Polowaniu na książki", które odbędzie się w sobotę - 11 maja 2024 r. w ramach "Tygodnia Bibliotek".
Zasady, podobnie jak w roku ubiegłym pozostają te same:
- Na terenie miasta Białogard zostanie ukrytych w sumie 14 książek (7 dla młodzieży i 7 dla dorosłych). Zadaniem biorących udział w zabawie będzie rozwiązanie zagadek, umieszczonych na naszym FB i dotarcie do konkretnych lokalizacji, gdzie w każdej z nich będzie czekać jedna z książek, którą najszybszy z uczestników zabierze ze sobą do domu.
Zagadki zostaną umieszczone na naszym Facebooku 11 maja 2024 r. w dwóch turach:
 - dla młodzieży - o godz. 12:00
 - dla dorosłych - o godz. 13:00
Osoby, które odnajdą książki prosimy o zrobienie zdjęć (siebie z książką, bądź samej książki) i wysłanie ich do nas na FB w wiadomości prywatnej. Wówczas będziemy mogli zweryfikować, które miejscówki zostały już odkryte, a pozostali uczestnicy dostaną informację, że dany tytuł ma już nowego właściciela.
Pamiętajcie: 1 zagadka = 1 lokalizacja = 1 książka = 1 szczęśliwy znalazca.
Niebawem na Facebooku zamieścimy zdjęcia egzemplarzy, które będzie można zdobyć w ramach zabawy.