Spotkanie autorskie z Jackiem Łapińskim w ramach "Tygodnia Bibliotek"

MarcinB10 maja 2024 r.

Białogardzka Biblioteka Publiczna im. Karola Estreichera serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Jackiem Łapińskim w ramach "Tygodnia Bibliotek", które odbędzie się 13 maja 2024 r. o godz. 17:00 w budynku głównym naszej placówki (w sali na I piętrze) przy ul. Kościelnej 1.

Jacek Łapiński to człowiek wielu talentów - pisarz, prawnik z wykształcenia, przedsiębiorca, pasjonat psychologii, podróżnik, pływak i mors a także piłkarz (rekreacyjnie kopiący piłkę).
W swojej najnowszej książce - "Z uśmiechem ci do twarzy! Dobry humor to lepsze życie" optuje za poczuciem entuzjazmu i pogodą ducha, które stanowią według autora osobistą moc i aurę. Choć prawdą jest, że okoliczności zewnętrzne mogą wpływać na nasze szczęście i zdrowie, możliwe jest wypracowanie nawyków, czy też pewnych mechanizmów, które niewątpliwie poprawią jakość naszego życia, by funkcjonować na co dzień na wyższym poziomie dobrego nastroju, w lepszej kondycji psychicznej, przy dobrych wibracjach pozytywnej energii, czerpiąc większą radość z każdego dnia.