Spotkanie autorskie z Joanną Jax

MarcinB26 maja 2023 r.

Dnia 12 czerwca 2023 r. o godz. 19:00 w siedzibie głównej Białogardzkiej Biblioteki Publicznej przy ul. kościelnej 1 odbędzie się spotkanie autorskie.
Naszym gościem będzie Pani Joanna Jax - popularna autorka powieści, malarka, felietonistka, wolontariuszka.
W 2014 roku głosami czytelników wybrana jako finalistka Festiwalu Pióro i Pazur na najbardziej wzruszającą powieść. Laureatka Wawrzynu - Literackiej Nagrody Warmii i Mazur za rok 2016 (nagroda czytelników), dwukrotnie nominowana do Książki Roku 2017 i 2018 portalu Lubimy Czytać w kategorii "książka historyczna".

Serdecznie zapraszamy!

Joanna Jax (właśc. Joanna Jakubczak) - urodziła się i mieszka w Olsztynie. Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego. Przez wiele lat pracowała w międzynarodowych korporacjach finansowych. Oprócz pisania powieści maluje na szkle unikatową techniką warstwową, pasjonuje się literaturą biograficzną i grafiką. Zajmuje się również copywritingiem, pisze felietony  i jest wolontariuszką w Fundacji dla Rodaka.
Zadebiutowała w 2014 roku "Dziedzictwem von Becków", które zachwyciło zarówno recenzentów, jak i czytelników. Kolejne powieści: "Długa droga do domu" (2015) i "Piętno von Becków" (2016) ugruntowały jej status jako pisarki.