Wakacyjne środy z Biblioteką

MarcinB28 czerwca 2022 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w letnim cyklu zajęć - WAKACYJNE ŚRODY Z BIBLIOTEKĄ, przeznaczonych dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

Zaczynamy 13 lipca zajęciami literacko - plastycznymi, podczas których uczestnicy będą rozwijać wyobraźnię, przygotowując własne komiksy.

27 lipca zagłębimy się w tajniki kodowania dla najmłodszych i będziemy tworzyć prostą grę w języku Scratch - interpretowanym, wizualnym języku programowania. [Do udziału w tych zajęciach niezbędna jest umiejętność czytania!].

3 sierpnia odbędą się zajęcia rekreacyjne na świeżym powietrzu, w myśl zasady: w zdrowym ciele - zdrowy duch!

Na zakończenie lata - 24 sierpnia proponujemy kreatywne warsztaty recyklingowe, w trakcie których damy "nowe życie" starym rzeczom i postaramy się zrobić coś z niczego.

Zajęcia odbywać się będą w godzinach 𝟭𝟭:𝟬𝟬-𝟭𝟯:𝟬𝟬
Obowiązują zapisy – ilość miejsc ograniczona!
Warunkiem udziału w zajęciach jest wypełnienie przez rodzica/opiekuna zgody na uczestnictwo dziecka w warsztatach, do pobrania w czytelni lub wypożyczalni dla dzieci.