Życzenia z Okazji Dnia Kobiet i książkowe "polecajki" na ten czas

MarcinB08 marca 2023 r.

Z okazji Dnia Kobiet życzymy Wszystkim Paniom dużo zdrowia, radości, spełnienia na niwie zawodowej i osobistej, życia z poszanowaniem Waszych praw i wartości, wszelkiej pomyślności, a także pogłębiania literackiej pasji - najlepiej z Białogardzką Biblioteką Publiczną.

Poniżej proponujemy kilka pozycji książkowych, które mogłyby się przyczynić do jej rozkwitu:

1) "Norwegian wood" - Haruki Murakami

Historia miłosna osadzona w latach 60-tych, gdzie rozbrzmiewa znana piosenka Beatlesów "Norwegian wood", a Tofu zakochuje się w Naoko. Subtelna opowieść o miłości w japońskim stylu.

2) "Z każdym oddechem" - Nicholas Sparks

Cudowna opowieść o miłości dwojga ludzi, którzy spotkali się przypadkowo, wpadając na siebie na plaży. Ogromna dawka prawdziwych emocji i uczuć, silnie oddziaływujących na czytelnika.

3) "Sońka" (audiobook) - Ignacy Karpowicz
     Opowieść o piekle wojny i wspaniałości ulotnych chwil szczęścia. Historia miłosna przepełniona zmaganiami z brutalną i okrutną rzeczywistością.